Şiran Oto Çekici | +90 539 987 6929

Şiran Oto Çekici

Şiran Oto Çekici | +90 539 987 6929

HEMEN ARA WHATSAPP
Şiran Oto Çekici

Şiran oto çekici hizmeti ile araçlarınızın bulunduğu yerden en iyi şekilde çekilmesini ve farklı bir yere taşınmasını sağlamak için kullanılan hizmetlerden bir tanesidir. Ancak Şiran oto çekici hizmetlerinin fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Söz konusu faktörler aşağıdaki gibidir.

Şiran Oto Çekici Fiyatları

Şiran oto kurtarma fiyatlarını belirleyen faktörler genel olarak aşağıdaki gibidir.

Olay Yeriniz

Bir çekici hizmetinin maliyetini belirleyen birçok faktörden biri, olayınızın yeridir. Maliyet mahsur kaldığınız alanla doğrudan ilgilidir. Bir yerleşim bölgesinde, otoyolda, sahilde olmanıza veya arabanın bir hendekte kalmasına bağlı olarak şirket sizden farklı ücret alacaktır. Maliyet size ulaşmak için gereken süreye ve işin kapsamına bağlı olacaktır.

Olay Zamanı

Bir çekici hizmetinin maliyetini belirlemede zaman da önemli bir rol oynar. Hemen hemen tüm çekici şirketleri  hizmetlerini geceleri sağlamak için gündüze göre daha fazla ücret almaktadır.

Aracınızın Boyutu

Çekici hizmetinizin maliyetini etkileyen bir diğer faktör de aracınızın boyutudur. 4×4, otobüs veya coaster gibi daha büyük ve daha ağır araçlar daha büyük çekicilere ihtiyaç duyacak ve bu nedenle maliyet daha yüksek olacaktır.

Aracınızın Durumu

Bir çekici hizmetinin maliyetini belirlerken aracınızın durumu da önemlidir. Aracın lastiklerinin hasar görmüş olması ya da kaza yapmış olması da araç çekici hizmetinin maliyetlerini belirlemektedir.

Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şiran Oto Çekici : +90 539 987 6929

Şiran Oto Kurtarma
Şiran Oto Kurtarma

Şiran oto kurtarma hizmeti ile yolda kalan bir aracınızın kurtarılmasını istiyorsanız firmamızın sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Şirna oto kurtarma hizmetleri alırken bireylerin en çok araştırdığı kon...

Şiran Çekici
Şiran Çekici

Şiran çekici, arızalanan ya da bir problem meydana gelen araçların bir yerden farklı bir yere taşınmasını sağlamak amacıyla sunulan hizmettir. Şiran çekici hizmeti ile Şiran ve civarında ki araçlarda meydana gelen problemleri...

Şiran Yol Yardım
Şiran Yol Yardım

Şiran yol yardım hizmeti kapsamında yolda kalan araçların bir yerden bir yere taşınması sağlanabilmektedir. Bu noktada Şiran yol yardım ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime g...